top of page

İLETİŞİM: 0543 851 0 112

Ankara' nın tüm ilçeleri, hastane, özel hastane ve sağlık kuruluşlarında özel ambulans hizmeti ile hasta nakil hizmeti vermekteyiz.

Hasta nakil hizmetimiz ile hastalarımızın ulaşması gereken sağlık kuruluşuna, eve, özel hastane ve devlet hastanesine naklini sağlamaktayız.

Özel ambulans ve hasta nakil ambulansı hizmeti sunan firmamıza  05438510112 nolu telefon numaramızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Özel Ambulans ücretleri il sağlık tarafından belirlenen ücretler ile verilmektedir. sayfamızdan ve telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hizmet

Özel Ambulans hizmeti kapsamında hastalarınız uygun fiyatlarla Ankara şehir içi ve şehirler arası donanımlı özel ambulans ile nakil hizmeti vermektedir.

Özel Ambulans Hizmeti nedir ?

     07.12.2006 tarihli 26369 sayılı resmi gazetede yayımlanan Ambulans Hizmetleri Yonetmeligi nde belirtilen koşullarda denetlenen ve düzenlenen hizmettir.

    Özel ambulans hizmeti hastanın durumuna göre hastaneden yada evinden alınarak hastanın dilediği yere transferini sağlamaktadır.

Ankara özel ambulans randevularınız için:

0543 851 0 112

    Ayrıca Özel ambulanslar konusunda detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Özel ambulans hizmeti deneyimli sağlık personelleri tarafından sunulur...

    999 TL den başlayan

Hasta Nakil Hizmeti

Yatağından alınan hastalarımız, sağlık ekibimiz tarafından ambulansa kadar taşınır. Ambulans ile gitmesi gereken yere ekibimiz refakatinde nakil edilir. yakınlarından yardım beklenmeden bu işlemler gerçekleştirilir.

Hasta Nakil Ambulansı

Acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların naklini sağlamak amacıyla kullanılan ve yönetmelikte belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip hasta nakil ambulansı kara ambulans.

Ambulans Hizmeti

Acil durumu olamayan poliklinik veya evden evenakil hizmeti alacak olan hastalarınız, ekibimiz tarafından merdivenlerden indirilerek ambulansa taşınır ve gideceği yere nakil işlemi gerçekleştirilir.

Özel Ambulans

Özel ambulans lar sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan ücreti il sağlık komisyonlarında belirlenen ambulanslardır. Ankara da özel ambulans larımızda hizmetinizdeyiz.

ambulans2 (1).jpg

Sunduğumuz Hizmetler

     Doğa özel ambulans Ankara olarak; evden eve, evden hastaneye - hastaneden eve hasta nakil  hizmetinide sunmaktayız. 
Hastalarımız yatağından alınıp hastanede yada herhangi bir sağlık kuruluşunda ki sedeyeye - yatağına kadar deneyimli personelimiz tarafından donanımlı özel ambulansımız ile nakli sağlanır. Merdiven inip çıkamayan hastalarımız için de uygun sedyelerimizle, hasta yakınlarından hiçbir şekilde yardım almadan ambulansa kadar taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Özel ambulans hizmetimiz konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

     DOĞA özel ambulans Ankara olarak; Türkiye' nin tüm il ve ileçelerinde Ankara ya özel ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara ' da başta sincan, etimesgut, eryaman, elvankent, batıkent, kazan, yenikent, bağlıca, çayyolu, ümitköy, yaşamkent, bilkent şehir hastanesi olmak üzere özel ambulans hizmeti sunmaktayız. Ankara ' da tüm hastanelerden ve sağlık kuruluşlardan hasta nakil ambulansımız ile hastamızın ulaşması gereken her yere tecrübeli ekibimiz ve donanımlı özel ambulansımız ile naklini sağlamaktayız.

ankara özel ambulans ve hasta nakil ambulansı , yandan görünen ambulans

Ankara Özel Ambulans Fiyatları 

  •      DOĞA Özel ambulans fiyatları il sağlık müdürlüklerince oluşturulan komisyonlar tarafından üfe tüfe vb kriterler göz önüne alınarak yılda bir kez yapılan toplantılarda belirlenir. 

  • Ayrıca gerekli hallerde tekrar toplantı düzenlenerek komisyon tarafından ücretlerde değişiklik yapılabilir.

  • Özel ambulans fiyat hesaplaması nasıldır ?

  •   Fiyat hesaplaması ambulansın donanımı ve hastanın durumuna göre değişiklik gösterebilir.

  • Örnek hesaplama: Hasta nakil ambulansı çıkış fiyatı artı hastanın toplam gideceği km başına il sağlık komisyonun belirlediği ücret olarak hesaplanır. Ayrıca hastaya yapılan ilaç serum vs gibi ek ücretlerde olabilmektedir.

ambulans iç kısım.jpeg

Özel Ambulans Ankara İletişim

     DOĞA özel ambulans Ankara olarak; 0543 851 0 112 nolu telefon hattımızdan herzaman ulaşabileceğiniz gibi, yasamambulans.com web sayfamız üzerinden veya mail adreslerimizden özel ambulans ihtiyaçlarınız için irtibat kurabilirsiniz. 

Konuşma engelli hastalarımız için web sayfamızda bulunan mesajlaşma uygulamasının yanı sıra whatsapp mesajlaşma servisi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

özel ambulans ankara yandan görünüm

Özel Ambulans Sağlık Hizmeti

     DOĞA Özel Ambulans sağlık hizmeti; Özel ambulanslarda hastanın hastaneye nakil hizmeti sunulurken hastanın durumuna bağlı olarak damaryolu, ambulansta oksijen, serum takılması, gerekli hallerde açık yaraya pansuman, ve sağlık personellerimizin hasta için uygun gördüğü, özel ambulans hizmeti verilirken kullanılabilecek ilaçları hastaya uygulayabilmektedir. Şehirler arası özel ambulans nakli yapılırken sağlık personellerimiz hastanın alması gereken doktorunun yazmış olduğu ilaçları özel ambulans ta uygulayabilmektedir.

Ankara Özel Hasta Nakil Ambulansı

     Hasta nakil ambulansı; Ankara sincan ve etimesgut özel ambulans hizmeti sunarken bunun yanı sıra hasta nakil ambulans ı ilede hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hasta nakil ambulansı acil durum söz konusu olmayan poliklinik ve diğer işlemlerini halletmek için dışarı çıkması gereken hastaların yardımına koşmaktadır. Hasta nakil ambulansı ücretleri ise Ankara il sağlık müdürlüğünce belirlenmektedir.  Ankara özel ambulans ve ankara hasta nakil ambulansı iletişim telefon  numarası; 0543 851 0112

655.jpg

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı

     Şehirler arası hasta nakli ; Hastanede tedavisi tamamlanan hastanın ikamet ettiği şehire ambulans ve sağlık personeli gözetimi altında güvenli seyahat için kullanılacağı gibi oksijen desteği, oturmakta zorlanan ve ortapedik hastalar için de hizmet vermekteyiz. Hastalar hem hastaneden hastaneye hem de evden eve şehirler arası nakil işlemi yapılabilmektedir. Şehirler arası nakil işlemleri için ambulansın durumuna göre 1 saat öncesinden  0543 851 0 112 nolu hattımızdan iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Hastaneden Eve Ambulans ile Hasta Nakli

     Hastaneden eve nakledilmesi gereken fakat yürüyemeyen, merdiven çıkamayan yada oksijene bağımlı hastaların, hastaneden eve ambulansla götürülmesi gerekmektedir. Bu durumdaki hastanın eve nakil işlemlerini, deneyimli özel ambulans personelimiz ile yataktan alınıp evdeki yatağına kadar hastaların hastaneden eve hasta naklini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonrasında yine hastaneye gitmesi gereken randevulu hastalarında, evden hastaneye özel ambulans ile transferini gerçekleştirmekteyiz. 

bottom of page