Ankara Özel Ambulans Hizmeti

Ankara özel ambulans hizmetini daha güvenilir ve daha hızlı hale getirmek için sürekli çalışmalar yapmaktayız.

Sağlık ekibimizi üniversite mezunlarından seçmeye gayret etmekteyiz. Hastalarımızın konforu için ambulanslarımız daima özenle temizlenmekte bakımları yaptırılmaktadır.

Şehirler arası ambulans hizmeti verirken ambulanslarımız ayrı bir bakımdan geçilir. Öncelikle ambulansın yürü aksam diye

adlandırılan motor, yağ, su, teker durumu vs donanımı gözden geçirilmektedir.

Bunların yanısıra sağlık ekibimizde ambulansın tıbbi donanımını kontrol etmektedir. Oksijen durumu, ilaç tarih ve sayısı, sedyelerin durumu, gerekli tıbbi ekipmanların yeterliliği konusunda sayım yapılmaktadır.

Ayrıca hastanın durumu gözden geçirilip hasta ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra yolda hastanın ihtiyaç duyacağı tüm tıbbi malzemeleri önceden hazır hale getirmektedirler.

İstenilmesi halinde hastamızın rahat etmesi için halk arasında şişme yatak olarak adlandırlan Havalı yatak hizmetide sunmaktayız. Ambulanslarımızda hastalarımızın kullandığı solunum cihazlarını ve diğer yardımcı cihazların bağlanması için 220 v elektirik bulunmaktadır.

Evinden alınan hastalarımız en hızlı değil EN GÜVENLİ şekilde sağlık kuruluşlarına deneyimli personelimiz refakatinde nakil edilir. Bunun yanı sıra istenilmesi halinde ambulans a hasta yakını da alınmaktadır.

Ambulanslarımız düzenli olarak temizlenmekte dezenfekte edilmektedir. Çarşaf battaniye yastık kılıfı gibi hastalarımızın kullandığı ürünler sürekli olarak değiştirilmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Ankara da özel ambulans hizmeti olarak yeni ve donanımlı araçlarımızla bir telefon kadar yakınınızdayız

Ücretlerimiz il sağlık müdürlüğü ücret belirleme komisyonunca belirlenmektedir.

Sincan etimesgut yenikent batıkent yenimahalle yaşamkent ümitköy keçiören çankaya bala mamak ayaş ve ankaranın her ilinde hizmet vermekteyiz.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

©www.yasamambulans.com  Tüm Hakları saklıdır.

  • w-facebook
  • özel ambulans ankara instagram
  • Beyaz YouTube Simgesi

Telefon: 0543 851 0 112   / yasamambulans.com / yasamambulans.net / ozelambulansankara.com / sincanozelambulans.com

logo2.fw-min.png