top of page

Ankara Özel Hasta Nakil

Ankara Özel Hasta Nakil

Ankara özel hasta nakil hizmetlerinde aranan kaliteli hizmetlerden yararlanmak için doğru adrestesiniz. Kapsamlı ambulans filomuz ve tekerlekli sandalye erişimine uygun arabalarımız yüksek teknik özelliklerle donatılmıştır.

Misyonumuz, toplu taşıma veya diğer ulaşım yöntemlerini kullanamayan ve yolculukları için ek uzman desteğine ihtiyaç duyanlar için güvenli, verimli ve konforlu bir ambulans taşıma hizmeti sunmaktır. Türkiye’nin tamamını kapsayabilecek özel ambulans taşıma hizmetleri sunuyoruz. Her yolculuk için bir dizi yüksek kaliteli manuel taşıma ve tıbbi ekipman sağlanan son derece deneyimli bir ekibimiz var.Profesyonel Nakil Hizmetleri

Personelimiz ve araçlarımız, oturarak seyahat edebilecek veya ulaşım sırasında sedyeye ihtiyaç duyan ve daha fazla desteğe ve bakıma ihtiyaç duyanları yolculukları boyunca taşıyabilecek kapasitededir.

Ambulans taşıma hizmetlerimiz, bir sağlık görevlisinin veya firmamızın ekibinin desteğine ihtiyaç duyan ve toplu taşıma veya diğer taksi hizmetlerini kullanamayanlara hitap etmektedir. Rutin hastane randevularına katılanlar, İngiltere'nin diğer bölgelerine taşınan insanlar ve çok daha fazlası için ambulans taşımacılığı sağlıyoruz.

Comments


Son Paylaşılanlar

bottom of page