top of page

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Özel Ambulans

Güncelleme tarihi: 13 Ağu 2021

İstanbul' da anadolu yakası özel ambulans ve avrupa yakası özel ambulans hizmetini istanbulun yoğun trafik ve kalabalığında hastalarınınz gitmesi gereken tüm hastanelere ve Türkiyenin tüm il ilçelerine, deneyimli sağlık personelimiz, tecrübeli özel ambulans şoförlerimiz ve tam donanımlı hasta nakil ambulanslarımız ile hastalarınızın konforunu ve sağlığını öncelik olarak alıp naklini sağlamaktayız.


Anadolu yakasında, Adalar özel ambulans, Ataşehir özel ambulans, Beykoz özel ambulans, Çekmeköy özel ambulans , Kadıköy özel ambulans, Kartal özel ambulans, Maltepe özel ambulans, Pendik özel ambulans, Sancaktepe özel ambulans, Sultanbeyli özel ambulans, Şile özel ambulans, Tuzla özel ambulans, Ümraniye özel ambulans, Üsküdar özel ambulans olarak hasta nakil hizmeti sağlamaktayız.


Avrupa yakasında ise, Arnavutköy özel ambulans, Avcılar özel ambulans, Bağcılar özel ambulans, Bahçelievler özel ambulans, Bakırköy özel ambulans, Başakşehir özel ambulans, Bayrampaşa özel ambulans, Beşiktaş özel ambulans, Beylikdüzü özel ambulans, Beyoğlu özel ambulans, Büyükçekmece özel ambulans, Çatalca özel ambulans, Esenler özel ambulans, Esenyurt özel ambulans, Eyüp özel ambulans, Fatih özel ambulans, Gaziosmanpaşa özel ambulans, Güngören özel ambulans, Kâğıthane özel ambulans, Küçükçekmece özel ambulans,Sarıyer özel ambulans, Silivri özel ambulans, Sultangazi özel ambulans, Şişli özel ambulans, Zeytinburnu özel ambulans olarak deneyim ve tecrübeli ekibimizle en hızlı ve güvenilir şekilde hasta nakli ile hizmetinizdeyiz.


Hastanızın durumunu, nereden nereye gideceğini belirttikten sonra en yakındaki ambulansımız deneyimli sağlık personelimizle ivedilik ile hastamızın tranferini gerçekleştirmek için yönlendirilecektir.


Fiyat bilgisi, hastanın durumuna ve gideceği yere bağlı olarak il sağlık ücret belirleme komisyonunca alınan kararda belirtildiği şekilde tarife uygulanmaktadır.
Ambulanslarımız sağlık bakanlığı yönetmelik doğrultusunda il sağlık tarafından denetlenmektedir. Yine aynı birim tarafından sağlık çalışanlarımız teftiş edilmektedir. Ambulanslarımız hastamızın konforu göz önüne alınarak gerekli bakımları zamanında yaptırılarak güvelik kaygısını ortadan kaldırmaktadır. Bizim önceliğimiz sağlığınızdır.


Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabileceiğiniz gibi whatsapp, mail ve web sayfamızdanda irtibata geçerek bilgi, randevu, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.


İstanbul ambulans kiralama konusunda bizlere ulaşarak aylık, yıllık veya günlük ambulans kiralama gibi taleplerinizi iletebilirsiniz.


İstanbul anadolu yakası ve İstanbul avrupa yakasında evden eve, evden hastaneye, hastaneden eve, istanbuldan başka ile özel ambulans ile hasta naklini yapmaktayız.

özel ambulans iletişim : 0543 851 0 112

32 görüntüleme

Comments


Son Paylaşılanlar

bottom of page