top of page

Ankara Sincan Özel Ambulans

Ankara Sincan Özel Ambulans

  Sincan Ankaranın en yoğun nüfusuna sahip ilçelerinin başında gelmektedir. Bu yoğun nüfusun sağlık ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kurulmuş sağlık kuruluşları şunlardır; Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Organize Semt Polikliniği, 12. Cadde Yerleşke (Başhekimlik), Fatih Yerleşke, Yenikent Semt Polikliniği, Ayaş Semt Polikliniği,  Ayaş FTR Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve yine bunlara bağlı Aile hekimlikleri. Sincan halkının bu sağlık kuruluşlarına ulaşması, hastalarının nakil edilmesi için, yada hastanelerden eve nakil edilebilmesi için özel ambulans ihtiyacı duyulabilir. Bu gibi durumlarda ambulans larımız ile sincan halkının himetindeyiz. Alanında tecrübeli sağlık çalışanarımız, donanımlı ambulanslarımız ve sağlığınız için daima yanınızdayız. Ambulans İletişim numaramız olan 0543 851 0 112 nolu hattımızdan oluşturulan randevunuza istinaden 25/30 dk arasında hastaya ulaşarak, uygun sedyemiz ile hastanımız alınarak merdivenlerden ambulansa sağlık personelimiz tarafından taşınır. Ayrıca sincan da ki hastaneler dışında diğer hastanelere ve banka, sincan noter, sincan belediye gibi tüm kurumlarada nakil yapılıp işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar evine nakil edilir. Sincan özel ambulans fiyatları konusunda da yine ambulans telefon numarası üzerinden bilgi alacağınız gibi mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz.

 Sincan da, Ahi Evran, Akşemsettin, Andiçen, Atatürk, Ertuğrul Gazi, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi Osman paşa, Gökçek, İstasyon, Malazgirt, Mareşal Çakmak, Mevlana, Osmanlı, Pınarbaşı, Plevne, Saraycık, Selçuklu, Tandoğan, Törekent, Ulubatlı Hasan, Yeniçimşit, Yunus Emre, Yenikent, 29 Ekim, Adalet, Akçaören, Çoğlu, Erkeksu, İlyakut, İncirlik, Kesiktaş, Menderes, Mustafa kemal, Mülk, Yenikayı Temelli, Alagöz, Alcı, Anayurt, Bacı, Beyobası, Cumhuriyet, Çiçektepe, Çokören, Esenler, Gazi, Girmeç, Hisarlıkaya, Hürriyet, İstiklal, Maliköy, Polatlar, Türkobası, Ücret, Yenihisar, 

Osmaniye, Tatlar, Yenipeçenek mahallelerinde ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Ankara Sincan Özel Ambulans hizmeti olarak hastalarımızın sağlığı için ambulanslarımız düzenli olarak deneyimli personleimiz tarafından bu işlerde kullanılmak üzere üretile solisyonlarla ambulanslarımızı dezenfekte etmekte. Çarşaf, pike, battaniye, yastık kılıfı gibi hastalarımız ambulansta kullandıkları tüm araç gereçler de yine aynı şekilde düzenli olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Aklınıza takılan tüm soru ve önerilerinizi 0543 851 0112 nolu ambulans numaramız üzerinden ve mail yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz.  Önce sağlık.

sehirler arasi

Yazar: Doğa özel ambulans.

tarih: 30.05.2020

bottom of page