top of page

Özel Ambulans

Özel ambulans nedir ?

   Özel ambulans gelişen dünyada ve çoğalan nüfus göz önüne alındığında, sağlık sektörünün olmazsa olmazlarından dır.  Acil tıbbi müdahale ne kadar önemliyse hasta için, tekrar hastaneden aynı hassasiyetle evine getirilmeside o kadar önemlidir. Özel ambulans hizmeti her insanın birgün ihtiyaç duyacağı önemli ve alternatifi olmayan bir hizmet olarak hayatımızda var olmaya devam etmektedir. Özel ambulans hizmeti özen bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. İnsan sağlığından daha değerli birşey yoktur ve konu sağlıksa eğer donanımlı ambulanslarımız, deneyimli personellerimizi ile  özel ambulans ankara olarak hizmetinizdeyiz. Bizim önceliğimiz sizin sağlığınız ve rahatınızdır. Gerek ambulanslarımızın bakımları gerek sağlık personellerimizin düzenli eğitimleri olsun son derece titizlik ile takip edilmektedir.

Özel ambulans ankara 

Ankara ülkemizin başkenti olmasının yanı sıra en kalabalık ve yoğun trafiğe sahip ikinci kenti dir. Acil tıbbi müdahale gerektiren hastalarımız için yoğun trafikte özel ambulanslarımız ne kadar hızlı gitmesi gerekiyor ise, aynı şekilde acil tıbbi müdahale gerektirmeyen poliklinik, diyaliz, ve evden eve hasta nakil hizmeti alan hastalarımız içinde konfor ve güvenli seyahat bir o kadar önemlidir. Hepimizin birgün özel ambulans ihtiyacı olabileceği, olduğu zamanda güvenli ambulans ve tecrübeli ekip ile nakil edilebilmesi için 0543 851 0 112 nolu telefon numaralarından özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Ankaranın başta sincan, etimesgut, yenikent, çayyolu, batıkent, yenimahalle, bilkent, ümitköy, bağlıca, elvankent olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerinde her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Hasta nakil ambulansı

Hasta nakil ambulanslarımız, acil tıbbi müdahale gerektirmeyen, hastaneden eve dönen yada hastaneye poliklinik muayenesine giden hastalarımız için son derece konforlu trafik kurallarına riayet eden hız sınırlarını aşmayarak hastalarımızın, hasta yakınlarının, personelimizin ve diğer trafikte seyir halindeki vatandaşlarımızın güvenliğini gözeten şoför kadromuz ile hizmet vermektedir.

 


Ambulans personeli

Sağlık personellerimiz, üniversitelerin ilk ve acil yardım ( paramedik ) bölümünden mezun AABT acil ambulans bakım teknikerlerinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra sadece diploma ile değil gerekli bir çok sertifikaya sahip personeller ile çalışmaktayız. Personellerimiz her gün ilerleyen sağlık sektörünün gerekliliği olarak eğitim ve sertifikasyon işlemlerine tabi tutulmaktadır. Özel ambulanslarda sık rastlanılmamasına rağmen, Kendini geliştiren, deneyimli ve eğitimli personel bizim kırmızı çizgimizdir.


Ambulans kiralama

Ambulans kiralama, Şantiye, özel hastane, tıp merkezleri vs. gibi kuruluşlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Aylık yıllık günlük olarak kiralanan ambulanslar hem acil yardım ambulansı hemde hasta nakil ambulansı olarak personelli yada personelsiz olarak hizmet verebilmektedir. Ambulans kiralama işlemleriniz için bize mail yada telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

ambulans içeriği

Yazar: Doğa özel ambulans.

tarih: 06.05.2020

bottom of page