top of page

Özel Ambulans Ankara

Ankara Özel Ambulans ve Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti

Doğa Özel Ambulans Ankara, kurulduğumuz yılıdan beri ANKARA  bölgesindeki hastalara yüksek nitelikli özel ambulans ve hasta nakil hizmetleri sunuyor. Aradığınız kaliteli hizmet ise her tür ihtiyacınıza cevap vermeye hazırız.

Size ve sevdiklerinize sıcak ve samimi bir ortamda üstün kaliteli sağlık hizmetleri sunmak için canla başla çalışıyoruz. Ankara merkezli Doğa Özel Ambulans, bölgedeki en iyi Özel Ambulans ve Hasta nakil hizmeti veren firmalardan biri olarak bilinmektedir. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetlerini hak ettiğine inanıyoruz. Onları daima sıcak bir şekilde karşılıyor ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyoruz.
Basit bir kontrole de gitseniz, daha karmaşık bir tedaviye de ihtiyaç duysanız, özverili sağlık personelimiz, tüm nakil hizmetinize cevap verecek becerilere ve kaynaklara sahip. Sizi sağlığınıza kavuşturmak bizim için büyük bir mutluluk.

Özel ambulans ankara ücretleri nedir ?

Biz bu hizmetleri sunarken hasta yakınları özel ambulans ücretleri ne kadar ? , çok mu pahalı ? diye doğal düşünebilirler. Bu soruların yanıtını sitemizde birçok yerde bulacağınız gibi bu yazımızda da değinelim. Ankarada Özel Ambulans ve hasta nakil amblansı ücretleri, hastanın durumuna, nereden nereye gideceğine ve kaçıncı kattan indirileceği gibi bir çok maddenin tespitinden sonra belirlenir.

Peki Özel ambulans telefon numarası nedir ?

Özel ambulans Ankara için bize buradan ve 0543 851 0 112 nolu telefon hattımızdan ulaşarak tüm sorularınızı randevularınızı sağlık personelimiz aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hastalar nasıl taşınır.

Hastalar hastaneden çıktıktan sonra yürümekte ve merdiven çıkmakta haliyle zorlanacaktır. Böyle durumlarda deneyimli personelimiz tarafından hastaneden kattan ve yatağından alınmış olan hasta ambulansımızdan hasta ve çıkılacak olan merdivenlere uygun sedyeye alınarak kaşıncı kata çıkması gerekiyorsa hasta o kata kadar hiç bir şekilde hasta yakınlarından destek ve yarım talebinde bulunmadan güvenli ve sağlıklı bir şekilde hastanın evinde odasında bulunan yatağına çıkartılarak hasta nakil hizmetini tamamlamış olurlar. Bunun yanı sıra hastaneden çıkan hasta için değil de evden hastaneye nakil hizmeti kullanacak hastalar için yine aynı yol izlenerek evden alınan ve merdivenlerden özel sedyelerimiz ve ekipmanlarımızda indririlen hasta özel ambulan hizmetimizden yararlanırlar. Ayrıca evden eve, şehirler arası özel ambulans, diğer devlet kurumlarınada hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara da özel ambulans ve hasta nakil ambulansı ayrıcalığını siz değerli Ankara sakinlerine sunmaktan memnuniyet duyarız.   

Yazar: Doğa özel ambulans.

tarih: 11.10.2023

bottom of page