top of page

 

HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan  Ambulans, geniş hizmet yelpazesi ve konusunda uzman kadrosuyla yasal standartlara uygun olarak hizmet sunmaktadır

  • Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hasta sahibi ve yakınları ile merkezimiz arasında bilgi iletişim akışının sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, modern tıbbi donanımla birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı temel prensiplerimiz olarak görmekteyiz.

  • Üyesi olduğumuz topluma eldeki en son bilgilerle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanma kararlılığında olan üstün nitelikli ekibiyle, modern altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; Ülkemize model sağlık kururluşu oluşturmak.

  • Firmamız; Hastanın güvenli bir şekilde, bünyemizdeki tam donanımlı kara ambulansları sayesinde gerek merkezimize, gerekse merkezden herhangi bir ilimize naklini sağlamaktadır. 
    Ayrıca havayolu ile yurt dışından gelen hastaların havalimanından alınarak istenilen yere güvenli bir şekilde kara ambulansları vasıtası ile naklini sağlamak firmamızın hizmetleri arasındadır.

İletişim:

Bizden

haberler

AÇILDIKSiz değerli hastalarımıza, güvenilir hizmet sunmak için yanınızdayız.

2016

FİLOMUZU GENİŞLETİYORUZYeni, konforlu ve güvenilir araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

July 12, 2017

YENİ İSTASYONLARAnkara da açılan ambulans  istasyonumuzla hizmetinizdeyiz. 

July 12, 2017

bottom of page