Özel Ambulans Sincan

sincan özel ambulans hizmeti, sincandaki bulunan hastanelerden hastaneye ve eve özel ambulans hizmeti

Karabük Özel Ambulans

Başta Karabük ve safranbolu olmak üzere tüm Karabük te hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Karabük ilimizde özel ambulans ihtiyacını yaşam ambulans ve özel sağlık hizmetleri olarak karşılamaktayız. Eflani özel ambulans Eskipazar özel ambulans Ovacık özel ambulans Safranbolu özel ambulans Yenice özel ambulans Şehirler arası hasta nakli, evden eve hastaneden hastaneye ve hastamızın ulaşması gereken heryere transferini sağlamaktayız. Bu hizmetimizin yanı sıra açılışlar, konserler, toplantılar, sağlık ekibi temini vb tüm sağlık çözümlerinde yanıızdayız.

Eskişehir Özel Ambulans

Yaşam Özel Ambulans Olarak Eskişehir de şehirler arası hizmetimiz başlamıştır. özel ambulans eskişehir, Eskişehir de bulunan tüm hastanelerden ve Eskişehir e bağlı tüm ilçelerden, şehirler arası hasta nakli, film, organizasyon, sağlık ekibi temini, açılış, inşaat vb tüm özel ambulans bekletimesi zorunlu olan faaliyetler de hizmetinizdeyiz. Alanında deneyimli ekibimiz ve son model araçlarımızla 7/24 yanınızdayız.

Kırıkkale Özel Ambulans

Kırıkkale Özel Ambulans Hizmeti Yaşam ambulans ve özel sağlık hizmetleri olarak Kırıkkale de şehirler arası hasta transferi ile hizmetinizdeyiz. Kırıkkale merkez, Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin ve Sulakyurt ta bulunan hastamızı yatağından alıp, son model konforlu araçlarımız ve alanında tecrübeli üniversite mezunu sağlık ekibimizle profesyonel olarak, gitmek istediği yere (hastane - diyaliz merkezi - il - ilçe- hava alanı) hızlı şekilde transferini sağlamaktayız. Ayrıca; - Açılış, sağlık ekibi temini, toplantı, ambulans kiralama vb. gibi durumlarda da yanınızdayız.

Sincan Özel Ambulans

Sincanın her mahallesinde ve hastanesinden (yenikent, fatih, çimşit, saraycık, sincan merkez, plevne, 12. cadde, sanayi, selçuklu) 7/24 özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Hastamız yatağından güvenilir ve deneyimli personelimiz tarafından uygun pozisyonda alınıp, konforlu ve yeni model araçlarımızla hastane den hastaneye, hastaneden eve, evden eve, evden hastaneye, diyaliz merkezlerine, şehirden şehire hastamızın ulaşması gereken heryere ulaşımını sağlamaktayız. ​ Bu hizmetlerimizin yanı sıra evde bakım, pansuman, enjeksiyon, sonda takılması vb. her konuda yanınızdayız. ​ Ayrıca, açılışlara, konserlere,toplantılara, fuarlara ve yasa gereği ambulans bulundurulması gereken tüm durumlarda, perso

Ankara Özel Ambulans

Ankara'nın tüm bölgesinde 7/24 özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Hastamız yatağından güvenilir ve deneyimli personelimiz tarafından uygun pozisyonda alınıp, konforlu ve yeni model araçlarımızla hastane den hastaneye, hastaneden eve, evden eve, evden hastaneye, diyaliz merkezlerine, şehirden şehire hastamızın ulaşması gereken heryere ulaşımını sağlamaktayız. ​ Bu hizmetlerimizin yanı sıra evde bakım, pansuman, enjeksiyon, sonda takılması vb. her konuda yanınızdayız. ​ Ayrıca, açılışlara, konserlere,toplantılara, fuarlara ve yasa gereği ambulans bulundurulması gereken tüm durumlarda, personelli-personelsiz ambulans kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Yaşam Ambulans

2016 yılında kurulan YAŞAM Ambulans, geniş hizmet yelpazesi ve konusunda uzman kadrosuyla yasal standartlara uygun olarak hizmet sunmaktadır. Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hasta sahibi ve yakınları ile merkezimiz arasında bilgi iletişim akışının sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, modern tıbbi donanımla birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı temel prensiplerimiz olarak görmekteyiz. Üyesi olduğumuz topluma eldeki en son bilgilerle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanma kararlılığında olan üstün nitelikli ekib

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square

©www.yasamambulans.com  Tüm Hakları saklıdır.

  • w-facebook
  • özel ambulans ankara instagram
  • Beyaz YouTube Simgesi

Telefon: 0543 851 0 112   / yasamambulans.com / yasamambulans.net / ozelambulansankara.com / sincanozelambulans.com

logo2.fw-min.png