top of page

Ankara Hasta Nakil ve Özel Ambulans Hizmetleri

Güncelleme tarihi: 28 Haz 2020

Ankara gelişen bir şehir ve başkent olmasından dolayı yoğun nüfusa sahiptir. Bu nüfus yoğunluğunun bir getirisi olarak hastanelere gereksinim artmış ve hastane sayılarında bir artışa sebeb olmuştur.


Gerek Ankara şehir içi özel ambulans gerekse Ankara şehirler arası özel ambulans ihtiyacı gün ve gün artmaya başlamıştır. Her ne kadar yeterli sayıda özel ambulans firması ve birçok özel ambulans numarası olmasına rağmen, insanların güven duyacağı sağlıklarını emanet edebileceği, tecrübeli sağlık personeli, bakımlı ve donanımlı ambulansa sahip özel ambulans sayıları malesef bir elin parmaklarını geçmemektedir.


Biz özel ambulans olarak Ankarada, hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak ambuans hizmeti sunmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarına hız vermiş bir firma olma gayreti içerisindeyiz.


Özel ambulans denince akla gelen ilk firma olmak için, personellerimizin eğitimi ve tecrübeleri, hasta nakil ambulanslarımızın donanımı, temizliği ve en önemliside zamanında bakım yaptırmak gibi kriterlere sahip olmaya çalışıyoruz.


Özel ambulans ve hasta nakil hizmetleri en çok evden hastanelerin poliklinik ve hastaneden çıkışlarda yürüyemeyen, oksijen ihtiyacı bulunan ve merdiven çıkmakta zorlanan hastalara hizmet vermektedir. Bu gibi özel durumlarda Ankara da 0543 851 0 112 nolu özel ambulans çağırma telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.


Ankara da özel ambulans hizmeti ve hasta nakil hizmetini sunma amaçlarımız arasında önecelikle güvenli ve tecrübeli ekip tarafından hasta nakil ve özel ambulans hizmeti, hastaların canlarının bize emanet olduğu bilinci ve hasta mahremiyeti gelmektedir.


Bunların yanı sıra konfora da önem vermekteyiz. Özellikle uzun yollarda şehirler arası hasta nakil ambulansı hizmeti verirken, hastaların rahat, yazın klimalı kışın ise özel ısıtıccılar ile kabin iklim kontrolü, özel sedyelerimiz ile rahat bir yatış pozisyonu, sağlam ve sessiz arka kabin iç donanımı gibi hastlarımızın rahatı için gerekli tüm detayları önceden düşünüp, ambulanslarımızı bu bilinç ile dizayn ettik.


Sizde bizim gibi önce sağlık diyorsanız, deneyimli tecrübeli sağlık personeli, özel donanımlı konforlu ve bakımlı ambulans, güvenli bir seyehat diyorsanız, her zaman özel ambulans telefon numarası 0543 851 0 112 nolu hattımızdan bize ulaşarak hasta nakil hizmeti randevusu alabilirsiniz.


Önce Sağlık. !!!
17 görüntüleme

Comments


Son Paylaşılanlar

bottom of page